Інформація про дропшипінг
Дропшипінг
Це досить легкий і зовсім незатратний вид підприємництва, що вимагає від бізнесмена тільки однієї якості – відповідальність і тільки одного інструмента – комп’ютера з виходом в мережу. Дропшипінгом можна займатися паралельно з основною роботою.
У чому переваги прямих поставок для посередника – дропшипера?
1. Йому не потрібен стартовий капітал для того, щоб почати бізнес. Не потрібно закупівля товару, як у випадку мережевого маркетингу, або складські приміщення, як у випадку звичайної роздрібної торгівлі. Таким чином, дропшипінг не несе в собі фінансових ризиків.
2. Прибуток посередника складається з різниці вартості товару у виробника і встановленою ним вартістю, тобто з різниці між оптовою та роздрібною ціною. Компанії, що працюють за схемою дропшипінга, пропонують посередникам товар за ціною, яка нижче, ніж роздрібна ціна того ж виробника на його сайті.
3. Посередник вільний від турбот по відправці товару – цим займається постачальник. Поставка товару може здійснюватися по всьому світу. В умовах розцінок на поштові відправлення це особливо важлива перевага.
4. Дропшипер може співпрацювати відразу з декількома компаніями одночасно і займатися реалізацією будь-якої кількості найменувань товарів.
5. У схемі дропшипінга постачальник найчастіше пропонує послугу приховування інформації про джерела постачання або навіть послугу відправки товару від імені посередника. Таким чином, дропшипер може створювати свою власну торгову марку і рекламувати її – і це теж не варто йому ніяких витрат.
Як заробляти на дропшипінгу?
Як правило, дропшипери займаються реалізацією товарів на онлайн-аукціонах або на електронних дошках оголошень. Такий спосіб не вимагає наявності свого сайту-магазину. Однак якщо у дропшипера є web-ресурси, на яких він може пропонувати продукцію, то це хороший додатковий інструмент для ведення бізнесу. Найбільшого поширення дропшипінг придбав з появою аукціону eBay. Дропшипер реєструється на аукціоні, створює лоти з описом товарів (число цих лотів у таких бізнесменів доходить до декількох тисяч!) і приймає оплату за товар. Далі він йде в свій аккаунт на сайті виробника чи магазину, оплачує купівлю цього товару та повідомляє адресу доставки. Його місія на цьому практично завершена.